Stolařství ŠputaStolařství Šputa s.r.o.
+420 602 574 369
+420 724 552 092

Stolárna

Specializujeme se na výrobu zakázkového nábytku, atypických interiérů a exteriérových doplňků z masivu. Pracujeme s kvalitním, jakostním dřevem, masivem vysoké kvality. Na požádání dodáme dřevo dle vašich představ.

Interiéry

Dodáváme naše výrobky ze dřeva do restaurací včetně vybavení židlemi, stoly, baru či jinými doplňkami z masivu. Vyrobíme pro vás dřevěné schody, interiérové dveře, obložíme dřevem strop nebo podlahu. Vybavíme váš dům dřevěným nábytkem na míru, včetně skříní, sekretářů, postelí, roštů a nočních stolků. Uděláme vám kuchyň ze dřeva, lavici, jídelní i konferenční stůl. Umíme i řezby a regály na archivování vína. Prozkoumajte naši fotogalerii.

Exteriéry

Umíme vyrobit na míru celodřevěné balkóny pro váš dům, pergolu, přístřeše nebo plot pro vaši zahradu, samozřejmě také zahradní posezení, venkovní lavičky a stoly. Na zahradu či zahrádku jiště využijete naše dřevěná krytá stání, garáže a kůlny. Vyrobíme vám také most či mostek přes váš potok. Nabízíme velké množství variací dřevěných vstupních dveří a garážových vrat. Pro psa vám postavíme kotec nebo boudu. Vyberte si u nás.